OC księgowych

Na księgowych spoczywa duża presja odpowiedzialności za finanse firmy. Niezależnie czy jest to mały kilkuosobowych biznes czy wielka firma zatrudniająca dziesiątki pracowników, warto jest się zabezpieczyć

Zobacz więcej

Ubezpieczenie zdrowotne

Choroba wiąże się przeważnie z długim zwolnieniem lekarskim, dodatkowymi kosztami takim jak dojazdy do lekarzy, wizyty prywatne czy leki. Jeżeli wybierzesz mądrze, te wszystkie koszty mogą zostać pokryte przez ubezpieczyciela.

Zobacz więcej

Ubezpieczenie narciarskie

Złamana noga na stoku, spowodowanie kontuzji u innego narciarza, kradzież sprzętu sportowego – bez dobrego ubezpieczenia na narty tego typu zdarzenia podczas zimowego wyjazdu mogą okazać się bardzo kosztowne. 

Zobacz więcej

Ubezpieczenie roweru

Zakup polisy ubezpieczenia OC i NNW warto rozważyć jeżeli jeździsz na rowerze, nie tylko podczas wakacyjnych wycieczek. Może ona ustrzec Cię od wielu problemów i zabezpieczyć przed kosztami m.in. leczenia po wypadku.

Zobacz więcej

Ubezpieczenie domku letniskowego

Domek letniskowy to wolnostojący budynek, który powstał w celach mieszkalnych, ale jest zamieszkiwany wyłącznie sezonowo w celach wypoczynkowych i rekreacyjnych. Jeżeli posiadasz własny domek letniskowy, zabezpiecz go już dziś!

Zobacz więcej

Ubezpieczenie z funduszem kapitałowym

Polisa na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym (UFK) jest rodzajem ubezpieczenia osobowego, które nie tylko zapewnia ochronę ubezpieczającemu się, ale również przewiduje użytkowanie części środków na inwestycje.

Zobacz więcej

Ubezpieczenie fotowoltaiki

Produkujesz energię, chcesz zadbać o środowisko i oszczędzić na rachunkach za prąd? Miej pewność, że grad, wiatr czy złodziej nie będą Ci straszne – wybierz najlepsze ubezpieczenie odnawialnych źródeł energii i skorzystaj z naszego innowacyjnego zakresu!

Zobacz więcej

Ubezpieczenia podróży z rozszerzeniem o pracę

Wybierając się do pracy za granicą warto wykupić odpowiednie ubezpieczenie, które ochroni nas w razie nieszczęścia. Wypadek czy choroba może spaść na każdego z nas, a praca niestety zwiększa to ryzyko w większym stopniu niż zwykły urlop za granicą.

Zobacz więcej